Stolarka aluminiowa Alu Art

Okna aluminiowe

Wykorzystywane w produkcji profile pozwalają nam na tworzenie okien o różnych kształtach i rozmiarach, z zachowaniem idealnej szczelności i wytrzymałości. Nasza stolarka aluminiowa należy do produktów o wysokiej jakości, na którą udzielamy gwarancji.

Wybierając naszą firmę, nie tylko możecie Państwo zrealizować nowoczesne projekty architektoniczne, ale również inwestujecie w oszczędne rozwiązanie, pozwalające chronić środowisko. Nasze okna aluminiowe chronią nie tylko przed stratami ciepła, ale również przed hałasem, stwarzając idealną barierę ochronną, szczególnie ważną w centrach dużych miast. W tym też celu polecamy nasze fasady aluminiowe, które świetnie się w tym zakresie sprawdzą.

Nasza stolarka aluminiowa jest wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym, jak również i wszędzie tam, gdzie wymagane są indywidualne rozwiązania. Sprostać możemy nawet najbardziej wymagającym projektom, ponieważ posiadamy w ofercie nie tylko fasady aluminiowe oraz konstrukcje aluminiowe, ale również zaproponować możemy szyby pancerne o wyjątkowych walorach antywłamaniowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Wycenę i pomiar wykonujemy bezpłatnie na miejscu inwestycji.

Sprawdź, jak atrakcyjną posiadamy ofertę!

Szybki kontakt

Telefon: (0) 601 244 295
© 2014 PPUH ALU- ART, Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Agencja Reklamowa S 90